SokakHaberleri

KÖPRÜ ALTI PİLAVCISI: SOKAK LEZZETLERİNİN BAŞ TACI

Dumlupınar Üniversitesi'nin karşısında, Kirazpınar Mahallesi'nde bulunan Köprü Altı Pilavcısı, bölgenin en başarılı sokak lezzetlerini sunarak müşterilerine damaklarına hitap eden bir deneyim sunuyor. Nohut pilav, tavuk pilav ve ciğer pilav gibi geleneksel lezzetlerle tanınan işletme,akşam saat 20:00 ile 00:00 arasında haftanın 7 günü hizmet veriyor.

Özellikle öğrencilerin ve sporcuların vazgeçilmez durağı haline gelen Köprü Altı Pilavcısı, lezzetli pilavları ve hızlı servisiyle müşterilerinin takdirini kazanıyor. İşletme, paket servis hizmetiyle de müşterilerine rahatlık sağlıyor. Paket servis için 0555 151 75 39 numaralı telefondan ulaşılabiliyor.

Köprü Altı Pilavcısı, sadece lezzetli pilavlarıyla değil, aynı zamanda kendi yapıları ev turşularıyla da müşterilerine özel bir deneyim sunuyor. Muhammet Emir, Halil İbrahim Zengin ve Ahmet Kılıç tarafından işletilen bu sevimli mekan, sokak lezzetlerini sevenler için bir vazgeçilmez haline gelmiş durumda.

İşletmenin sahipleri, müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ve lezzetli pilavlarıyla herkesin memnuniyetini kazanmayı amaçlıyorlar. Köprü Altı Pilavcısı, bölgedeki sokak lezzetlerinin öncüsü olarak adını duyurmaya devam ediyor.

Mekân, Şurada, Haber

0
Bize Ulaşın

Merkez mahallesi mutlu han sokak no:17/2 Bartın/Sakarya

info@sokaklezzeti.com.tr

sokaklezzeti.com.tr adresinde yer alan haberlerin iktibas edilirken kaynak gösterilmesini bekleriz.
Sitemizde yer alan haberin telif hakları Alfa Medya firmasına aittir, kaynak gösterilmeden ve link verilmeden iktibas edilemezler.
Bu içeriğin kullanımıyla ilgili yasal yükümlülükler kullanıcıya aittir.